Prvá časť video programu bude obsahovať letmí náhľad na zásadné aspekty toho, čo ovplyvňuje naše konanie a nálady. Tento program som vytvoril pre tých, ktorí hľadajú spôsob ako denno-denne zlepšovať svoju náladu nie len sebe ale aj ľuďom okolo.

A prečo som sa tento program rozhodol vytvoriť? Úplne s jednoduchého dôvodu. Po prečítaní niekoľkých desiatok kníh, po absolvovaní kurzov, školení a tréningov so získal obrovské množstvo informácii z ktorých neskôr vznikla takzvaná španielska dedina. Predpokladám, že ste to už poniektorí aj sami zistili. V jednej knihe sa píše, aby sme si dávali presné a konkrétne ciele a v druhej aby sme si nedávali vôbec žiadne a riadili sa iba inšpiráciou.

Ale to nie je všetko. Ďalšie rady zneli:

Denne používajte afirmácie, denník vďačnosti, knihu predstáv, každý deň meditujte aspoň 30 minút, verte svojim snom, zameriavajte sa na to pozitívne, vizualizujte, buďte vášnivý a šťastný človek, robte veci ktoré vám robia dobre a na každej situácii nájdite to najlepšie, nasledujte svoje myšlienky, stále sa vzdelávajte, riskujte a napredujte s istotou a na koniec to máme nechať tak. Máme tomu nechať voľný priebeh.

Tak ako to vlastne všetko je? Načo to všetko máme robiť a potom to nechať tak? Prestávalo mi to dávať zmysel. A zaradiť toto všetko do každodenných činností bolo pre mňa dosť náročné. A práve preto som vytvoril jednoduchší spôsob ako to spraviť. V prvom rade je podstatné si v tom urobiť poriadok.

Najpodstatnejšie je sebavedomie. Bez neho sa totiž ďaleko nedostanete. Všetko sa to deje z vnútra a práve tam to treba naštartovať. Aktivovať vedomie a pozornosť na dôležité oblasti. Mnoho ľudí si o sebe myslí, že nie sú dosť dobrí, že nemôžu mať to čo majú iní. Koľkokrát do dňa si poviete som skvelý, som úžasný? Asi veľakrát nie. A koľkokrát do dňa si poviete: ja blbec zase som na niečo zabudol. Ste dôležití a prestaňte sa porovnávať. To čomu dávame pozornosť, to rastie.

Pozornosť

Pozornosť je druhá podstatná vec. Čomu dávate pozornosť vy? Vedome počas dňa sledujte, čo vám energiu odoberá a čo vám energiu dáva. Čomu sa počas dňa venujete? Napíšte si to! Je to niečo čo vás teší, alebo práve naopak.

Výzva!

Mám pre vás výzvu na najbližšie štyri týždne.

NEPOZERAJTE TELEVÍZIU !!! NEČÍTAJTE NOVINY !!!

Sami sa zamyslite nad tým, koľko je tam pozitívneho a koľko negatívneho?

Nápady

Radšej sa počas dňa zamerajte na svoje myšlienky a nápady. Každý z vás má celkom určite veľké množstvo vynikajúcich nápadov, ale ostanú len vo vašej hlave pretože nedostatok sebavedomia, motivácie, predstavivosti a porovnávanie nám nedovoľujú ich uskutočniť.

Čo dávate, to sa vám vráti

Ďalším faktorom je uvedomenie si toho, že to čo dávate, to sa vám vráti. Pozrite sa okolo seba. Čo dostávate? Je to to čo chcete dostávať? Ak áno tak ste na správnej ceste. Pravdepodobne robíte to, čo vás teší a baví. A to je ďalšia vec, ktorú potrebujete zistiť a uvedomiť si ju. Čo je to čo vás baví? Čo je to čo vás napĺňa? Aké je vaše životné poslanie?

Cieľom tohto video programu je previesť vás jednoduchšou cestou a krokmi, ktoré do vášho života vnesú usporiadanosť, poriadok, spokojnosť a ujasnenie si toho, čo chcete. Tento program vás má naštartovať, motivovať a podporovať vo vytrvalosti.

Sledujte aj naďalej informácie na tejto stránke  a emailoch. Teším sa s vami pri sledovaní ďalšej časti tohto video programu.